"BESKID BEZ KITU" SPEKTAKL / ZAGRODA MAZIARSKA W ŁOSIU

10 czerwca 2023

Zagroda Maziarska

"Beskid bez kitu" - spektakl w ramach Święta Małopolski 2023.

PONOWNIE SPEKTAKL "BESKID BEZ KITU" W ZAGRODZIE MAZIARSKIEJ W ŁOSIU

21 sierpnia 2021

Zagroda Maziarska

Premiera spektaklu "Beskid bez kitu" cieszyła się wielkim zainteresowaniem rodzin z dziećmi, dlatego organizatorzy postanowili powtórnie wystawić tę sztukę w Zagrodzie Maziarskiej w Łosiu. Jeżeli ktoś jeszcze nie widział lub chce obejrzeć ponownie, zapraszamy w sobotę 21 sierpnia o godz. 17:00 ( wstęp płatny 1zł)

"BESKID BEZ KITU" / SPEKTAKL W ZAGRODZIE MAZIARSKIEJ W ŁOSIU

14 sierpnia 2021

Zagroda Maziarska

Zaprszamy w sobotę 14 sierpnia o godz. 17:00 do Zagrody Maziarskiej w Łosiu na spektakl "Beskid bez kitu" (wstęp bezpłatny).

NOWA NUTA / SPEKTAKL

25 października 2019

Projekt NOWA NUTA to seria spotkań z ambitną muzyką, poezją i sztuką wizualną dla publiczności z regionu Małopolski, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży i seniorów. Spotkania to połączenie spektaklu muzyczno-literackiego z prezentacją obrazów i rysunków oraz z rozmowami z publicznością. W ramach spektaklu, wybitny polski muzyk Joachim Mencel zagrał współczesne utwory na unikalnym, historycznym instrumencie – lirze korbowej. Muzyce towarzyszyło czytanie wierszy uznanych współczesnych poetów z Krakowa: Joanny Oparek i Wojciecha Bonowicza. Pieśni wykonała Iga Piorunowicz - mezo sopranistka, studenta Akademii Muzycznej. Koncert i czytanie połączone było z prezentacją (korespondujących z nastrojem i tematyką wierszy) obrazów i rysunków znanego malarza i ilustratora Ignacego Czwartosa.

Duodram "KRÓL DUCH" J. Słowackiego

01 września 2018

Cerkiew w Bartnem

Spektakl jest zwartym poetyckim opisem dziejów Ducha Polskiego od narodzin państwa do momentu Chrztu Świętego. Scenariusz i reżyseria: Monika Rasiewicz; Muzyka: Bogumiła Gizbert-Studnicka; Recytacja: Monika Rasiewicz

Realizacja materiału filmowego. Projekt "Pogórzańskie godanie"

25 września 2017

Skansen w Szymbarku

Projekt „Pogórzańskie godanie” dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Ojczysty – dodaj do ulubionych 2017

Gorlicka Rapsodia - Mąż Opatrznościowy miasta

09 maja 2015

Bazylika Mniejsza

Spektakl teatralno-muzyczny oparty na zapiskach ks. Bronisława Swieykowskiego "Z dni grozy w Gorlicach"

WIELKI POST - MODLITWA W RADOŚCI

15 marca 2015

Cerkiew w Bartnem

Wieczór poezji religijnej w zabytkowym wnętrzu cerkwi greckokatolickiej w Bartem.

POWRÓT. Akcja artystyczna w Beskidzie Niskim

09 sierpnia 2014

Regietów Wyżny

Akcja artystyczna upamiętniająca dawnych mieszkańców wysiedlonej beskidzkiej wsi Regietów Wyżny.

„DROGA ŻYWIECKA” TEATR CST

29 czerwca 2014 -

Spektakl słowno-muzyczny „Droga żywiecka" powstał na podstawie przedstawienia Teatru CST pod tym samym tytułem. Scenariusz i reżyseria: Bogusław Słupczyński

"ELIZABETH" - PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE