BARTŁOMIEJ BELNIAK / RYSUNEK SATYRYCZNY, PLAKAT

08 styczeń 2016 18:00 - 10 luty 2016

Dwór Karwacjanów

BARTŁOMIEJ BELNIAK / RYSUNEK SATYRYCZNY, PLAKAT
B. BELNIAK - rocznik 1974; absolwent Pomaturalnej Szkoły Reklamy w Katowicach oraz Wydziału Artystycznego WSP w Częstochowie w pracowni art. graf. R. Osadczego.

Debiut na łamach Gazety Krakowskiej (1998), regularnie współpracuje z prasą i wydawnictwami ( m.in. „Semestr”, „Gazeta Krakowska”, „Premiery”, „Chichot”, „Rzeczpospolita”, „NIE”, ”Lider Przyszłości”, „OMS”, „Chip”, „Komputer Świat”, „Świat Kamienia”, „Stuff ”, „Biblioteka w Szkole”, „Wszystko dla Szkoły”).  Współpraca graficzna m.in. z SPI International, Pliva, ComPress, Agencją Sukurs, Secret Client (Jakość Obsługi), Western Union, Grupa Żywiec, Ginzamedia Group, Migut Media, Norton, KWS Polska, Farma Pomysłów, Bomba Film. Udział w licznych prezentacjach i konkursach grafiki i rysunku w kraju i za granicą. Ojciec Roponioski.

Galeria Sztuki "Dwór Karwacjanów"

Codziennie w godz. 8:00-18:00

Bilety wstępu: