CLASSIC SESSION

Dwór Karwacjanów

CLASSIC SESSION
Koncert finałowy w ramach Mistrzowskich Kursów Muzycznych

Mistrzowski Kurs Muzyczny jest jednym z nielicznych w kraju zimowych kursów dla młodych muzyków. Początkowo adresowany był wyłącznie dla kwartetów smyczkowych, później rozszerzony o klasy skrzypiec, altówki i wiolonczeli. Wykładowcami kursu są od 1994r. niezmiennie członkowie Kwartetu Camerata.
Do tradycji należy niespotykana gdzie indziej forma koncertu kończącego Kurs, zwaną „Classic Session”, na którym uczestnicy i wykładowcy w mieszanych składach, spontanicznie wykonują najróżniejsze utwory kameralne – zwykle do białego rana.

WSTĘP WOLNY!

Organizatorzy zastrzegają możliwość zmian w programie.

ORGANIZATORZY: Muzeum „Dwory Karwacjanów i Gładyszów”; Państwowa Szkoła Muzyczna im. I. J. Paderewskiego; Polskie Towarzystwo Muzyki Kameralnej; Biuro Koncertowe Haliny Promińskiej.
PATRONAT: Centrum Edukacji Artystycznej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego; Urząd Miejski w Gorlicach; Starostwo Powiatowe w Gorlicach.

Galeria Sztuki "Dwór Karwacjanów"

Codziennie w godz. 8:00-18:00

Bilety wstępu: