NATALIA SUŁKOWSKA / MALARSTWO

10 lutego 2017 19:00 - 22 marca 2017

Dwór Karwacjanów

NATALIA SUŁKOWSKA / MALARSTWO
N. SUŁKOWSKA - studiuje w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych na Wydziale Sztuki Nowych Mediów na kierunku Grafika, specjalizacja Animacja.

Na co dzień zajmuje się grafiką komputerową i fotografią artystyczną współpracując z różnymi organizacjami kultury m.in. z Teatrem Poddańczym, Narodowym Centrum Kultury. Od lat szkoli się w zakresie sztuk plastycznych, w szczególności malarstwa akwarelowego. Uczestniczka licznych plenerów malarskich zwieńczonych wystawami zbiorowymi na terenie Polski i za granicą (m.in. Narew na Podlasiu, konkurs Belle Epoque organizowany przez MONDI-HOLIDAY Hotel Bellevue w Bad Gastein w Austrii). Artystka w swoich pracach porusza tematykę relacji między światłem i cieniem, człowiekiem a naturą.

Wystawa czynna od 10 lutego do 22 marca

Galeria Sztuki "Dwór Karwacjanów"

Codziennie w godz. 8:00-18:00

Bilety wstępu: