XXXV SALON GORLICKI

11 stycznia 2019 18:00

Dwór Karwacjanów

XXXV SALON GORLICKI
W styczniu 2019 roku Muzeum nasze organizuje kolejną doroczną, wystawę Gorlickiego Środowiska Plastycznego „XXXV Salon Gorlicki”. Do udziału w wystawie i konkursie zapraszamy wszystkie osoby uprawiające twórczość plastyczną. Informujemy, że ostateczny termin składania prac upływa 4 stycznia 2019 r. (piątek).

Wernisaż wystawy odbędzie się w Galerii Sztuki „Dwór Karwacjanów” w Gorlicach w dniu 11 stycznia 2019 r. (piątek)  o godz. 18:00.

Z uwagi na ograniczoną przestrzeń sal ekspozycyjnych każdy autor otrzyma do dyspozycji powierzchnię wystawienniczą o wymiarach 150 x 100 cm (dotyczy to grafiki, malarstwa, fotografii, tkaniny, rysunku, płaskorzeźby). Autorzy rzeźb oraz instalacji przestrzennych będą musieli dostosować się do posiadanych możliwości wystawienniczych naszej galerii. Przypominamy, że na doroczną wystawę dostarczyć należy prace, które powstały na przestrzeni minionych dwóch lat i dotychczas nie były prezentowane na dorocznych przeglądach gorlickiego środowiska plastycznego. Opisane prace prosimy dostarczyć do Galerii Sztuki „Dwór Karwacjanów” w Gorlicach przy ul. Wróblewskiego 10 A do dn. 04.01. 2019 r. do godz. 15:00.

Jak co roku Jury wyłoni laureata nagrody artystycznej Miasta Gorlice im. Alfreda Długosza, przyzna nagrodę dyrektora Muzeum oraz wyróżnienia honorowe. O nagrodę im. A. Długosza ubiegać się mogą artyści nieprofesjonalni po uprzednim zadeklarowaniu udziału w konkursie.

Zarówno transport, jak i odbiór prac z wystawy odbywać się będzie we własnym zakresie. Odbiór prac po wystawie możliwy będzie w dniach od 15 do 28 lutego 2019 r. Uprzejmie prosimy o przestrzeganie warunków uczestnictwa oraz terminów dostarczenia i odbioru prac.

Galeria Sztuki "Dwór Karwacjanów"

poniedziałek – piątek  8 – 17
sobota 11 – 17