Wydarzenia kulturalne

OGŁOSZENIE - ZMIANY CEN BILETÓW WSTĘPU DO MUZEUM

29 lutego 2024 - 31 maja 2024

Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach

Od dnia 3 marca 2024 r. zmianie ulegają ceny biletów wstępu:

"MISTRZ TRADYCJI – AGNIESZKA BYLICA. POGÓRZAŃSKIE RĘKODZIEŁO" / SKANSEN W SZYMBARKU

10 kwietnia 2024 - 31 grudnia 2024

Skansen w Szymbarku

Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach otrzymało dofinansowanie ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu: Kultura ludowa i tradycyjna, zadanie "Mistrz Tradycji", na realizację projektu pn.: "Mistrz Tradycji – Agnieszka Bylica. Pogórzańskie rękodzieło".

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego - Głosowanie

15 maja 2024 - 14 czerwca 2024

małopolska

BO Małopolska: Zdecyduj jakie projekty warto zrealizować, mamy na to 16 mln zł !

NOC MUZEÓW POD ZNAKIEM NIETOPERZA / KASZTEL W SZYMBARKU

Imprezy

19 maja 2024

Zapraszamy serdecznie na tegoroczną "NOC MUZEÓW POD ZNAKIEM NIETOPERZA" 19 maja 2024 r. (niedziela). Start godz. 17:00 - Ośrodek Konferencyjno-Wystawienniczy Kasztel w Szymbarku.

"JĘZYKOWE ANTIDOTUM" - wykład połączony z promocją książki "Mniejszości i ich języki wobec kryzysu" / Galeria Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach

Wykłady i spotkania

07 czerwca 2024

Dwór Karwacjanów

"Językowe antidotum" - wykład połączony z promocją książki "Mniejszości i ich języki wobec kryzysu"wydanej przez Centrum Zaangażowanych Badań nad Ciągłością Kulturową i Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego.

29 lutego 2024 - 31 maja 2024

Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach

15 maja 2024 - 14 czerwca 2024

małopolska

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego biuletynu.

* indicates required