"GORLICKIE NEKROPOLIE -  GALICYJSKI, WOJENNY PANTENON MONARCHI AUSTRO-WĘGIERSKIEJ"

{joomplu:20245}  {joomplu:20251}  {joomplu:20265}

Wystawa prezentuje fotografie Konrada Miareckiego, Natalii Pacana, Dominika Ryby, Mateusza Smereczniaka, Krzysztofa Szadkowskiego, Jakuba Święsa oraz Barbary Zasowskiej - uczestników pleneru zorganizowanego na zlecenie Urzędu Miasta Gorlice przez Stowarzyszenie "Klub Gorliczan". Kuratorem pleneru był Bogdan Konopka - wybitny polski fotografik, od trzydziestu lat mieszkający we Francji. Asystował mu Krzysztof Ligęza. Celem pleneru było poszukiwanie nowych form artystycznej promocji galicyjskich nekropoli z czasów I Wojny Światowej, w kontekście zbliżającej się setnej rocznicy Bitwy Gorlickiej. Współorganizatorem wystawy poplenerowej jest Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów.

Zobacz galerię zdjeć

Programy ministra

10 czerwca 2021 - 31 grudnia 2021

Gorlice, Szymbark, Łosie, Bartne

08 września 2021 - 30 listopada 2021

Skansen w Szymbarku

14 października 2021 - 30 listopada 2021

Skansen w Szymbarku

15 października 2021 - 06 listopada 2021

Gorlice,Ropa,Szymbark

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego biuletynu.

* indicates required