OTWARCIE WYSTAWY PRAC WYKŁADOWCÓW I STUDENTÓW PWSZ W NOWYM SĄCZU

malarstwo-rzeźba-grafika-multimedia-fotografia-struktury wizualne

{joomplu:20982}  {joomplu:20994}  {joomplu:21004}

„Relacja” Mistrz – Uczeń w sztuce przynosi korzyści zarówno jednej jak i drugiej stronie. Młodzi adepci sztuki korzystają z wiedzy i doświadczenia swoich „starszych kolegów”, którym w zamian „oferują” nowatorskie, świeże – często niekonwencjonalne spojrzenie. Niezwykle cenne są więc spotkania na wspólnej wystawie prezentującej dorobek artystyczny Mistrzów oraz Uczniów.

Takie niecodzienne wydarzenie odbędzie się w Kasztelu w Szymbarku. Zaprezentowane będą prace prof. Andrzeja Szarka, prof. Krzysztofa Tomalskiego, dr hab. Marka Szymańskiego, dr Iwony Bugajskiej-Bigos, dr Karola Gąsienicy-Szostaka, dr Jakuba Najbarta, mgr Andrzeja Naściszewskiego, mgr Magdaleny Raczek, mgr Agaty Rolki oraz studentów i członków Koła Naukowo-Artystycznego „Piekarnia”.

Wystawa czynna luty –  marzec 2014

Programy ministra

18 grudnia 2020 - 19 stycznia 2021

18 grudnia 2020 - 31 stycznia 2021

20 grudnia 2020 - 03 lutego 2021

Gorlice, Szymbark, Łosie, Bartne

13 stycznia 2021 - 28 lutego 2021

Skansen w Szymbarku

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego biuletynu.

* indicates required