TWORZYMY ŻYWE OBRAZY

zajęcia warsztatowe w ramach projektu "Bon Kultury"

marzec 2014

Galeria Sztuki "Dwór Karwacjanów"

{joomplu:21806}  {joomplu:21814}  {joomplu:21832}

Projekt "BON KULTURY" jest celem strategicznym Zarządu Województwa Małopolskiego. Zadaniem projektu jest poszerzenie oferty edukacyjnej publicznych instytucji kultury, znajdujących się na terenie Województwa Małopolskiego tak, by wykształcić innowacyjne formy kształcenia i rozwijania kompetencji kulturowych i kreatywnych wśród mieszkańców Małopolski. Cel ten ma zostać osiągnięty poprzez szkolne i pozaszkolne projekty edukacyjne i artystyczne, które wpłyną na zwiększenie dostępności do wysokiej jakości oferty kulturalnej.

TWORZYMY ŻYWE OBRAZY

Zajęcia warsztatowe adresowane do zorganizowanych grup młodzieży podczas, których uczestnicy zapoznają się z dziełami największych artystów epoki renesansu, baroku i klasycyzmu. Efektem finalnym zajęć jest wspólna fotografia stworzonego obrazu, która w formie odbitki przekazywana jest każdej osobie biorącej udział w warsztatach.

miejsce realizacji: Galeria Sztuki "Dwór Karwacjanów"

Programy ministra

18 grudnia 2020 - 19 stycznia 2021

18 grudnia 2020 - 31 stycznia 2021

20 grudnia 2020 - 03 lutego 2021

Gorlice, Szymbark, Łosie, Bartne

13 stycznia 2021 - 28 lutego 2021

Skansen w Szymbarku

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego biuletynu.

* indicates required